28 maj, niedziela, 2023

Search

GSBM utility logo

Górnicza Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego

im. Stanisława Staszica w Wodzisławiu Śląskim

Oferty na najem garażu os. Boczna w Niedobczycach

Górnicza Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego im. St. Staszica w Wodzisławiu Śl., informuje, że posiada wolny garaż w Rybniku-Niedobczycach przy ul. Bocznej, o pow. 16,85 m2.
Osoby, które posiadają tytuł prawny do lokalu mieszkalnego znajdującego się w zasobach GSBM i są zainteresowane udziałem w przetargu na wysokość miesięcznego czynszu najmu na w/w garaż proszone są o dostarczenie do Spółdzielni pisemnego oświadczenia o woli przystąpienia do przetargu.
Oświadczenie prosimy składać do dnia 19.04.2021 r. do godz. 12:00 - w Administracji osiedla przy ul. Bocznej 17 w Rybniku-Niedobczycach - lub przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W związku z obowiązującym stanem epidemii i koniecznością zachowania dystansu społecznego w przetargu będą mogły wziąć udział wyłącznie osoby, które złożą wcześniej powyższe oświadczenie o woli przystąpieniu do przetargu.
W zależności od ilości osób zgłaszających chęć uczestnictwa w przetargu zostanie wybrane miejsce odbycia przetargu. O terminie i miejscu przetargu osoby zainteresowane zostaną powiadomione odrębnym pismem.
Ze stanem garażu będzie można zapoznać się po wcześniejszym umówieniu się z Administratorem Osiedla tel. 32 422 77 72.