Zapraszamy na świetlicę w Boguszowicach

Zapraszamy mieszkańców osiedla do odwiedzenia świetlicy w Boguszowicach. Oczywiście oferta jest głównie skierowana do dzieci, jednak coraz częściej korzystają z niej także osoby dorosłe. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z imprez organizowanych w ostatnim okresie na świetlicy.
A były to m.in. spotkanie dzieci z Policją, zajęcia taneczne i plastyczne, spotkanie z Myszką Miki, balik karnawałowy, dyskoteka, maskotka w świetlicy.

 

Spotkanie na działkach w Rybniku - wrzesień 2015

25 września na działkach w Rybniku odbyło się kolejne spotkanie seniorów - mieszkańców naszych zasobów na osiedlu Chwałowicka / Żołnierzy Września.
Frekwencja w tym roku była jeszcze wyższa niż w ubiegłym. Ze strony spółdzielni w spotkaniu uczestniczył Prezes, Pełnomocnicy, pracownicy Administracji, a także pomysłodawca imprezy członek rady Nadzorczej p. Grażyna Grosicka. Gościem specjalnym był Pan Prezydent Miasta Rybnika Piotr Kuczera.
Parę przestróg dla mieszkańców mieli przedstawiciele Policji.
Dla wszystkich obecnych przygotowano poczęstunek, drobny upominek z Urzędu Miasta a w dobry nastrój dodatkowo wprawił obecnych zaproszony zespół muzyczny.

 

Spotkanie noworoczne w Rybniku - Centrum

W dniu 26 stycznia 2015r w pomieszczeniu Administracji Osiedla przy ul. Gliwickiej w Rybniku odbyło się spotkanie noworoczne osób starszych zamieszkałych w zasobach naszej spółdzielni w budynkach przy ul. Karłowicza i Gliwicka. Jak zawsze przy okazji tych spotkań przebiegało w miłej, rodzinnej atmosferze. W spotkaniu udział wzięli oprócz mieszkańców, pracownicy spółdzielni a także Gość Specjalny ks. Krzysztof Muras z parafii pod wezwaniem Serca Jezusowego.

 

 

Strona 1 z 3